Bakan Nebati'den Görevden Alınacağı Yönündeki İddialara Tepki

Düzenleyen: piyasarehberim, Güncelleme: 28 Haziran 2022 15:02
Bakan Nebati'den Görevden Alınacağı Yönündeki İddialara Tepki

Bakan Nebati'den Görevden Alınacağı Yönündeki İddialara Tepki

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, son dönemde kendisinin de dahil edildiği kabine revizyonu ve ekonomi yönetiminde fikir ayrılıkları yaşandığı iddialarıyla ilgili konuştu. Konuyla ilgili yöneltilen soruya esprili bir dille yanıt veren Bakan Nebati, "Yok danışmanlarla kavga etmişim, yok başkasıyla ters düşmüşüm hepsi boş dedikodu" ifadesini kullandı. Nebati, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında ekonomide eşgüdüm içinde adımlar attıklarını söyledi.

Türkiye'nin son dönemdeki en büyük problemlerinden birinin hayat pahalılığı olduğu tüm kesimler tarafından artık kabul edilirken, çözüm üretmek adına neredeyse her gün yeni kararlar alınmaya devam ediyor.

KABİNE'DE DEĞİŞİKLİK İDDİASI GÜNDEMDEYDİ

Vatandaşların yükselen tepkileri sonrasında Kabine'de değişiklik yapılacağına dair iddialar da kamuoyunda sık sık yer almayı sürdürürken, ortaya atılan son iddia ise ekonomi alanında olmuştu.

REVİZYON İDDİASI BAKAN NEBATİ'YE SORULDU

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin görevden alınarak yerine başka bir ismin getirileceği dedikodusu kulaktan kulağa dolanırken, Bloomberg son döneme damga vuran iddiayı bakanın kendisine yöneltti.

"YOK KAVGA ETMİŞİM, YOK TERS DÜŞMÜŞÜM"

Bakan Nebati, son dönemde kendisinin de dahil edildiği kabine revizyonu iddiaları ve ekonomi yönetiminde fikir ayrılıkları yaşandığı iddialarının anımsatılması üzerine iddiaları esprili dille yalanlarken, "Yok danışmanlarla kavga etmişim, yok başkasıyla ters düşmüşüm hepsi boş dedikodu" dedi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında ekonomide eşgüdüm içinde adımlar attıklarını söyledi.

-sondakika.com-

Son Eklenen Haberler

TOBB Finansmana Erişim İstişare Toplantısı TOBB Finansmana Erişim İstişare Toplantısı
TOBB Finansmana Erişim İstişare Toplantısı
TOBB Finansmana Erişim İstişare ToplantısıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Hepimizin ülkemiz için fedakarca ça...
İkinci El Araç Piyasasındaki Durağanlık Fiyatları Aşağı Çekti İkinci El Araç Piyasasındaki Durağanlık Fiyatları Aşağı Çekti
İkinci El Araç Piyasasındaki Durağanlık Fiyatları Aşağı Çekti
İkinci El Araç Piyasasındaki Durağanlık Fiyatları Aşağı ÇektiMotorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç, yaz ayları ve Kur...

Son Eklenen Yorumlar

  • Hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yazan sen olmak istiyorsan kullanıcı girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsin!